Diskografie houslisty Pavla Ereta

Připravil jsem pro Vás přehled svých nahrávek vydaných na CD k prodeji včetně zvukových ukázek ve formátu MP3.

V případě Vašeho zájmu o koupi Vámi vybraného CD nebo sdělení Vašeho názoru mě, prosím, neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře v sekci  Více informací o albu.

Cena všech CD je 230,- Kč za kus + poštovné a balné.

Můžete si také koupit CD Vivaldi - Čtvero ročních období (CD i MP3 stahování) na CD Baby  Buy the CD
PAVEL ERET WITH THE PRAGUE CHAMBER ORCHESTRA: Antonio Vivaldi: Le Quattro Stagioni
click to order

Dvoje housle sólo (Pavel Eret, Věra Eretová)

Dvoje housle sólo (Pavel Eret, Věra Eretová)

Tato nahrávka vznikla vlastně již v roce 1996. Na své vydání si ale musela počkat celých osm let. Repertoár byl vybrán po konzultaci s bývalým pedagogem Věry, světoznámým virtuósem Raphaëlem Olegem. Ysaÿova Sonáta pro dvoje housle sólo a Honeggerova Sonatina pro dvoje housle jsou ojedinělé na trhu zvukových nahrávek v evropském i světovém měřítku. Více informací o albu »

Sibelius, Janda (Pavel Eret)

Sibelius, Janda (Pavel Eret)

Tímto CD se naplnil můj sen nahrát milovaný Sibéliův houslový koncert. Zároveň jsem spojil síly s Petrem Jandou, jehož uvedená díla se i přes stylovou rozdílnost se Sibéliovým koncertem výborně pojí. Více informací o albu »

Society of Composers, Inc. (Chamber Works)

Society of Composers, Inc. (Chamber Works)

Toto CD představuje komorní skladby šesti soudobých skladatelů působících v USA. Jedná se o tzv. kompilační CD, t.j. CD sestavené z tematicky soudržných snímků z nezávislých nahrávacích projektů. V tomto projektu jsem zapojen coby interpret Sonáty pro klavír a housle od Alexandra Rudajeva (stopa 9.-12.). Více informací o albu »

Pocta Jaroslavu Kocianovi 40

Pocta Jaroslavu Kocianovi 40

Tato nahrávka vznikla u příležitosti 40. výročí mezinárodní Kocianovy houslové soutěže konané vždy začátkem května v Ústí nad Orlicí. Na CD se prezentuje pět vybraných českých absolutních vítězů v histrorii této soutěže. Každý přednese jednu skladbu od Mistra Kociana a také další dle svého výběru. Více informací o albu »

Antonio Vivaldi - Le Quattro Stagioni

Antonio Vivaldi - Le Quattro Stagioni

Toto album vyšlo jako taková hudební vizitka. Vivaldiho Čtvero ročních období dokáže nadchnout jak profesionála, tak i člověka, který se ve světě hudby příliš neorientuje. Více informací o albu »

Paganini and Bach

Paganini and Bach

Tento titul představuje dva titány baroka a romantismu - J.S. Bacha a N. Paganiniho a současně vedle sebe staví dva odlišné nástroje - sólové housle a sólové varhany. Oba protipóly se vzájemně doplňují a stylově prolínají. Více informací o albu »

The Violin under the Menorah

The Violin under the Menorah

Na tomto CD, jehož český název by byl „Housle pod menorou“ najdete skladby pro housle a klavír, či housle sólo, jejímž autorům v žilách kolovala krev potomků krále Davida. Uslyšíte skladby od raného romantismu přes virtuósní romantismus až po modernu první poloviny 20. století. Více informací o albu »

Smetana, Dvořák, Martinů, Fišer

Smetana, Dvořák, Martinů, Fišer

Toto mé první album bylo natočeno na základě mých koncertů v Domě u kamenného zvonu na Staroměstském náměstí v Praze jako pilotní titul projektu Stone Bell Series. Více informací o albu »

© 2006 MgA. Pavel Eret | Mapa webu | Odkazy
Vytvořilo Artic Studio Webdesign